Hoş Geldiniz
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Teslimat Şekli

GENEL HUSUSLAR

STOK
Firmamız ofis mağazacılığı değil gerçek mağaza ve stoklarına dayalı bir sanal mağazacılık çalışması içerisindedir.SEPETE EKLE butonu aktif olan ürünler bu ürün stoklarımızda olduğunu yada tedarik edebileceğini göstermektedir. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa bulunmayan ürünler de irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz

TESLİMAT SÜRESİ
Ticaret Merkezi, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Ayrıca gerekli görüldüğü takdirde siparişte alt sınır gözetilmeksizin siparişleriniz Banka Güvenlik Onayından geçirilebilmektedir. Bu işlem kredi kartlarınız ile kötü niyetli 3. kişilerin alışveriş yapmasına engel olmaktır. Bu durumda teslimat süresinin bir gün uzamasına sebep olmaktadır. Bunu anlayışla karşılamanızı dileriz. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2, en geç 5 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 5 günlük süre azami olup uygulamada genelde 3 iş gününde siparişler elinize ulaşmaktadır.

HAFTA SONUNDA SİPARİŞLERİ
Cuma günü öğle 01.00´den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 01.00´den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

SİPARİŞ İPTALİ
Ticaret merkezi stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını saklı tutulur. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa iade işlemi kredi kartına yapılacaktır. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı Ticaret Merkezi sorumlu tutulamaz. Genelde iadeler bankalar arası mahsuplaşma sebebiyle kredi kartlarına 48 saat içerisinde yansımaktadır.

ÜRÜN RENK & AKSESUAR SEÇENEKLERİ
Siparişini vermiş olduğunuz ürünün alt açıklamasında renk seçeneği yoksa veya sipariş not kısmına ek bilgi olarak renk konusunda tercih veya açıklama yapılmamışsa stoklarda mevcut olan ürün gönderilir. Ürün fotoğraflarına dekoratif olarak konulan aksesuarlar ürün fiyatlarına dahil değildir. Ürün açıklamasında aksesuar hediyeli olan ürünler özellikle belirtilmektedir. Açıklama olmayan aksesuarlar satışa sunulan ürüne dahil değildir. Özel sipariş olarak üretimi yapılan mobilya vb. ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

ADRES
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Güvenlik açısından kargodan ihbarlı teslimat yapılmamaktadır.

KAPIDAN ÖDEME
Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı 5 TL hizmet bedeli alınmaktadır.
Bu ödeme seçeneğinde ödemenizi nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen siparişiniz esnasında Araskargo görevlisine yapacak olduğunuz kapı ödemenizin kredi kartıyla mı yoksa nakit mi olacağını tarafımıza bildiriniz.Aras kargo Kredi kartlı ödeme seçeneğinde Aras kargo görevlisi mobil kredi kart pos cihazı ile gelecektir. Ödeme Güvenli Aras kargo merkezine yapılmaktadır. Ödemeden önce kredi kartı limitlerinizin bu ödeme için yeterli olduğundan emin olunuz. Sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Aras kargo firması tarafından teslim edilecektir.

Aras kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir. Ödeme yapmadan önce Aras Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. Aras Kargo haricinde hiç bir şekilde diğer anlaşmalı kargo firmalarımıza fatura tutarı ödemesi yapmayınız.Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez.

Bazı şehirlerde mobil pos cihazı bulundurulmamaktadır, ödemeyi Kredi Kartı ile yapacaksanız Aras kargo Merkezine kart numaranızı bildirerek de ödeme yapabilirsiniz. 444 25 52 numaralı Aras Kargo İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri bizim sizi arayarak teyit etmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

SİPARİŞ HATALARI
Kargo´dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Hatalı yada sorunlu kargo yada ürünü teslim almayınız. Kargonuzu teslim aldıktan sonra 2 saat içerisinde tarafımıza bildirmiş olduğunuz hasarlı ürünlerde tarafımızca gereken yapılacaktır.

Kargo Seçeneği ve Ücretleri
Kargolarınızı Aras Kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz. Özellikle kargo seçmek isterseniz bunu sipariş notuna belirtmeniz gerekmektedir. Ancak bu not siparişi başka kargoya verme ihtimalini ortadan kaldırmaz. Ayrıca kargo ücretini ödemeyi kabul etmeniz halinde diğer kargo şirketleri ile de gönderi yapılabilir. 75 tl yi geçen ürünlerimizin de aksi özel olarak belirtilmiyorsa kargo ücretleri firmamıza aittir. Ancak şirket merkezimizden değil de hızlı teslimat için tedarikçilerimizden çıkış yapan siparişlerde bazen hatalı kargo faturası tanzim edilebilmektedir. Yani faturalar karşı ödeme çıkmaktadır. Sehven karşı ödemeli olarak gelen kargo ücretini ödemeden firmamızı haberdar ediniz. Burada 2 şekilde hareket edebilirsiniz. Öncelikle şirketimizi arayarak ürünün kargo fatura miktarını söyleyerek onay almak sureti ile faturayı öder ve ürünü teslim alırsınız daha sonra bu fatura sizin kredi kartınıza ya da hesabınıza iade edilir. İkinci bir seçenek ise ürünü teslim alır faturayı ödemez faturanın bize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargo şirketi bu durumda bizden onay alarak ürünü size teslim edecektir. Ancak ürünü teslim alıp kargo faturasını bize yollayabilirsiniz yada kargo faturasını ödeyip ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Yurtdışı/KKTC Siparişleri
Şu anda ticaret merkezi aracılığı ile prensip olarak Yurtdışına sipariş alınmamaktadır yollanmamaktadır. Ancak gümrükle ilgili sorunları yada vergileri sizin kabul etmeniz durumunda KKTC ye sevkiyat yapılabilir.